Free CSS Templates

 

 

درباره ما

about us

شرکت ره پویان بدر دراردیبهشت ماه سال ۱۳۸۶ با شماره ۲۹۳۵۴۸ به عنوانی شرکتی با مسئولیت محدود در سازمان ثبت شرکت ها رسما به ثبت رسید. مجموعه ما پس از تکمیل تدوین برنامه راهبردی خود در مرداد ماه سال ۸۶، فعالیت های اجرایی خود را در عرصه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک آغاز کرد.
   هسته اساسی تمامی روابط داخلی و خارجی شرکت بر اساس فناوری های پیشرفته امروزی ارتباطات، علی الخصوص وب متمرکز شده است و بر این مبنا وب سایت پیشرو، سعی دارد به بهترین وجه ممکن درباره فعالیت های شرکت اطلاع رسانی شفاف کرده و تمامی امکانات لازم جهت سهول ارتباطات و رفاه مشتریان عزیز را فراهم کند. با ما همراه باشید...

 

خدمات ما

امروزه، فناوری اطلاعات و تجارت‌الکترونیک یکی از تاثیرگذارترین مسائل مطرح در کسب‌ و کار و حتی زندگی شخصی افراد جامعه است. این فناوری موجب ارتقای ارتباطات و گشودگی اقتصادی در سطوح ملی و بین‌المللی، تغییر روش کسب‌وکار و تبدیل بازارهای سنتی به شکل‌های جدیدتر آن می‌شود. بنابراین با توجه به گستردگی حوزه پوشش فناوری اطلاعات مجموعه ره پویان بدر در زمینه های زیر خدمت رسانی می نماید:

 
  •  طراحی انواع سایت و پرتال
  •  تولید و توسعه سامانه های مدیریت اطلاعات سازمان ها و ارگان ها
  •  تولید و توسعه سامانه های مکانیزه نرم افزاری و بانک اطلاعاتی
  • خدمات متنوع سخت افزار و شبکه
  • ارائه مشاوره های تخصصی فناوری اطلاعات

 

سوابق ما

News One
 رزومه متنی
در این فایل شرح خدمات و رزومه شرکت در قالب یک فایل متنی با فرمت پی دی اف به صورت اجمالی گنجانده شده است.
۲۲ فروردین, ۱۳۹۴
 
News Two
رزومه تصویری
این رزومه در قالب یک فایل ویدوئی تنظیم شده و سوابق و تاریخچه شرکت را به صورت تصویری به نمایش می گذارد.
۱  آذر , ۱۳۸۹
 
 

مدیران

حلقه مدیریتی شرکت ره پویان بدر ترکیبی از عناصر دانشگاهی و فعالان صنعت فناوری اطلاعات کشور می باشد که سعی بر استفاده از راهبرد اتصال قوی بین دانشگاه و صنعت دارند. هدف مدیران شرکت، ایجاد مجموعه ای به روز، کارآمد و  بهره ور با دید معطوف به رفع نیازهای کشور در صنعت فناوری اطلاعات می باشد.

مشاهده اطلاعات مدیران