Free CSS Templates


اعزام هيات تخصصي به نمايشگاه CPhI اسپانيا

تاریخ انتشار: 1397/5/10

به‌اطلاع مي‌رساند شركت مديريت صادرات فناوري ايرانيان با حمايت مرکز تعاملات بین­المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد هياتي از شركت‌هاي دانش‌بنيان حوزه دارو، زيست فناوري و تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي را جهت بازدید از نمایشگاه CPhI 2018  از 16 الي 21  مهرماه  1397 به کشور اسپانیا اعزام نمايد.

بيست و نهمين دوره نمايشگاه ساليانه CPhI به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین گردهم آیی‌های صنعت دارویی جهان از 17 الي 19 مهرماه سالجاري در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌گردد. این رویداد كه علاوه بر اسپانيا در كشورهاي كره‌جنوبي، هند و امارات نيز در طول سال برگزار مي‌شود، با گردهم آوری نوآوران و توسعه‌دهندگان عرصه سلامت و دارويي از شناخته شده‌ترین مراجع جهت آشنایی و تجارت با بزرگان اين حوزه است كه سال گذشته میزبان2500 شرکت غرفه‌دار و قريب به 45 هزار نفر از متخصصان اين حوزه از 169 کشور جهان بوده است.  

حوزه‌اي اصلي نمايشگاه شامل دارو (API، فورمول‌هاي نهايي و...)، داروهاي مبنتي بر فناوري زيستي و تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي مي‌باشد. ذيل چتر اين رويداد 4 نمايشگاه مرتبط ديگر برگزار مي‌شود كه تمامي صنايع و زنجيره‌ تامين اين صنعت را از ماشين‌آلات و تجهزات توليد، شركت‌ها خدمات تخصصي و آزمايشگاهي، تا فناوري‌هاي بسته‌بندي را پوشش مي‌دهند كه عبارتند از FDF, P-MEC, ICSE و InnoPack.
مجموعه اين رويدادها در كنار نشست‌‌ها و جلسات متعدد تخصصي فرصتي ايده‌ال براي تمامي فعاليت و متخصصان اين حوزه به‌منظور شبكه‌سازي و يافتن شركاي فناوري-تجاري توانمند در عرصه بين‌المللي را فراهم نموده است.

هزينه، شرايط و تسهيلات حضور در هيات اعزامي:

جهت بهره‌برداري مناسب از نمايشگاه، 3 روز بازديد كامل از نمايشگاه در نظرگرفته شده است. هزينه همراهي در هيات اعزامي به نمايشگاه 1500 يورو درنظر گرفته شده است كه شامل خدمات ذيل مي‌باشد:

  • 5 شب اقامت در هتل 4 ستاره در اتاق دبل (نفر دوم هر اتاق پس از اتمام ثبت نام مشخص خواهد شد)
  • ترانسفر فرودگاهي بوسيله مترو و يا اتوبوس
  • تهيه ويزاي يكبار ورود شنگن براي مدت نمايشگاه
  • بيمه مسافرتي يك هفته‌اي

نظر به محدوديت تعداد افراد هيات اعزامي، اولويت ثبت‌نام با شركت‌هاي فعال و توانمند صادراتي در حوزه‌‌هاي فوق‌الذكر و براساس زمان ثبت‌نام خواهد بود. همچنين 750 يورو از هزينه‌هاي ارزي سفر، بصورت بلاعوض به شركت‌هاي دانش‌بنيان  پرداخت خواهد شد.

500 يورو از اين حمايت قبل از اعزام و 250 يورو از آن پس از بازگشت و بر اساس ارزيابي كيفيت حضور و گزارش نتايج ارسالي به شركت‌ها قايبل پرداخت خواهد بود.

برنامه كلي و شرايط سفر:

زمان:  پرواز رفت روز 16 مهرماه پرواز از فرودگاه امام و برگشت روز 21 مهرماه پرواز از مادريد (يا مالاگا) انجام خواهد شد.

پرواز: پرواز قطري به مقصد مادريد اسپانيا پيش‌بيني شده است كه قيمت فعلي بليط هوايي قريب 3 ميليون تومان مي‌باشد كه بصورت علي‌الحساب دريافت خواهد شد و مابه‌تفاوت آن با توجه به نرخ روز اخذ خواهد شد.

اقامت: اقامت در هتل‌ چهار ستاره خوب با دسترسي مترو به محل نمايشگاه پيش‌بيني شده است. سه يا چهار شب اقامت در مادريد و يك يا دو شب اقامت در شهر مالاگا (مجموعا 5 شب) تدارك ديده خواهد شد. شايان ذكر است اقامت 2 نفر در اتاق دو تخته خواهد بود.

حمل و نقل: حمل و نقل فرودگاهي بصورت گروهي و استفاده از مترو عمومي و يا اتوبوس عمومي در پكيج ديده شده است. رفت و آمد روزانه به محل نمايشگاه با مترو و با هزينه شخصي انجام خواهد شد.

ويزا: وقت ويزا توسط اين مجموعه اخذ و مدارك مورد نياز براي صدور ويزاي شنگن اعلام خواهد شد و طي مدت حداكثر يك هفته مدارك مورد نياز مي‌بايستي تهيه و ترجمه و به اين شركت ارايه گردد. مسيوليت صحت مدارك، سابقه ورود و خروج‌هاي (ريجكتي) قبلي به محدوده شنگن و نهايت دريافت ويزا بعهده متقاضي خواهد بود.

خدمات تخصصي:‌

  • تهيه كاتالوگ الكترونيكي به زبان انگليسي از كليه شركت‌هاي حاضر در هيات؛
  • هماهنگي جلسات B2B با استفاده از پلتفرم نمايشگاه براي شركت‌هاي علاقه‌مند؛
  • هماهنگي بازديد از پارك فناوري آندولوسياي اسپانيا (شهر مالاگا) و جلسات با شركت‌هاي متناظر؛
  • ملاقات با مسيولين سفارت كشورمان در مادريد؛
  • بازديد از يك شركت مرتبط.

ثبت‌نام و اطلاعات تكميلي:

متقضي است جهت كسب اطلاع بيشتر و ثبت‌نام با آقاي موسوي به شماره 76250735 تماس حاصل فرماييد. شايان ذكر است آخرين مهلت ثبت نام 20 مرداد ماه 97 مي‌باشد.

اطلاعات تكميلي و فرم ثبت نام ذيلا آورده شده است:

1- فرم ثبت نام 

2- پوستر اطلاع رسانی

3- گزارش سال گذشته نمایشگاه 

4- معرفی (پاورپوینت)